Menu

O mnie

jadietetyk dietetyk wrocław

Cześć, mam na imię Asia i jestem dietetykiem.

Fascynuje mnie jedzenie, a w szczególności jego wpływ na zdrowie. Jestem pewna, że może być ono najlepszym lekarstwem i najlepszym sposobem na zapobieganie chorobom.

Do moich Pacjentów podchodzę holistycznie, ponieważ wierzę, że tylko takie podejście może przywrócić zdrowie. Uważam, że większość chorób ma swój początek w jelitach, dlatego dbanie o sprawność przewodu pokarmowego jest dla mnie najważniejszym aspektem w pracy z Pacjentem.

Dietetyka jest moją największą pasją, ale uważam, że odpowiednia dieta zawsze powinna być połączona ze zmianą stylu życia.

Zapraszam do zapoznania się z opiniami moich Pacjentów.

mgr Joanna Pancerz

Jak wygląda nasza współpraca?

Dieta dopasowana do Twojego stanu zdrowia

Podczas naszej współpracy bazuję przede wszystkim na wynikach Twoich badań laboratoryjnych, co pozwala mi skomponować dla Ciebie ,,dietę szytą na miarę’’. 

Skuteczność diety w dużej mierze zależy od dobrze dobranej strategii i wyznaczonych celów. Na podstawie wyników Twoich badań wybiorę najlepszą z możliwych strategii dietetycznych, skupiając się na poprawie Twojego stanu zdrowia, uzupełnieniu niedoborów pokarmowych i zminimalizowaniu ryzyka wystąpienia choroby w przyszłości. 

Jakie badania powinieneś wykonać przed konsultacją? Zapoznaj się z listą, którą dla Ciebie przygotowałam.         

Dieta dopasowana do Twoich kubków smakowych

Dieta nie jest karą. Dieta to odpowiedni dobór pokarmów, który zaspokaja fizyczne potrzeby organizmu, ale również daje przyjemność- przyjemność z jedzenia. 

Poza aspektem zdrowotnym, posiłki w planach żywieniowych, które przygotowuję są proste, smaczne i powstają w oparciu o Twoje potrzeby, zarówno zdrowotne, jak i smakowe. Po konsultacji jesteśmy w stałym kontakcie, dlatego możemy wspólnie korygować Twój plan żywieniowy, tak żebyś czerpał z niego jak najwięcej korzyści.

Żeby lepiej poznać Twoje potrzeby, proszę o wypełnienie ankiety.         

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Suplementacja              

Na podstawie przeprowadzonego wywiadu i wyników Twoich badań laboratoryjnych przygotuję dla Ciebie indywidualny plan suplementacyjny. Takie działanie może okazać się konieczne w przypadku gdy Twoja dieta dotychczas była niedoborowa, lub Twoja jednostka chorobowa wymaga wprowadzenia dodatkowych substancji odżywczych, na które zapotrzebowania nie będzie w stanie pokryć nawet najlepiej skomponowany jadłospis. 

Dobierając indywidualną suplementację opieram się na wynikach badań naukowych, które potwierdzają skuteczność danej substancji w wybranej jednostce chorobowej, a jej stosowanie jest w 100 % bezpieczne dla Twojego zdrowia. 

Optymalizacja stylu życia   

Dieta to nie wszystko. Twój styl życia w dużym stopniu determinuje Twoje zdrowie. Nawet najlepszy dobór składników pokarmowych może nie przynieść oczekiwanych rezultatów, jeżeli środowisko, które Cię otacza i które sam tworzysz jest toksyczne. 

Zachowania, które składają się na Twój styl życia, takie jak sen, aktywność fizyczna, przebywanie na świeżym powietrzu, pory spożywanych posiłków i wiele innych, mogą znacząco zwiększyć lub obniżyć Twoją jakość życia i efekty stosowanej przez Ciebie diety.

Podczas naszej współpracy opowiem Ci co należy zmienić w Twoim stylu życia, żeby znacząco zwiększyć pozytywne efekty diety, a równocześnie obniżyć ryzyko wystąpienia wielu chorób cywilizacyjnych.

Skontaktuj się ze mną, a razem dobierzemy odpowiedni model żywienia do Twojego zdrowia i potrzeb.

KONTAKT